Najczęściej kupowane

Media konwertery (konwersja pomiędzy siecią LAN a światłowodem)

Information

Producenci

Nowe produkty

Promocje

Brak promowanych produktów w tym momencie.

Ostatnio przeglądane

MEDIA KONWERTER JEDNOMODOWY   OM2-SM Zobacz większe

Tylko online

MEDIA KONWERTER JEDNOMODOWY OM2-SM

OM2-SM

Nowy produkt

.Konwerter OM2-SM pozwala na zmianę medium przewodzącego strumień danych ze standardowej skrętki STP/UTP na kabel światłowodowy jednomodowy.. .Media konwerter posiada dwa złącza SC. Jedno służy do nadawania (TX) a drugie do odbierania sygnału ...

Więcej szczegółów

20 Przedmioty

62,40 zł netto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Opis

.Konwerter OM2-SM pozwala na zmianę medium przewodzącego strumień danych ze standardowej skrętki STP/UTP na kabel światłowodowy jednomodowy..



.Media konwerter posiada dwa złącza SC. Jedno służy do nadawania (TX) a drugie do odbierania sygnału (RX).. Sygnał optyczny jest transmitowany i odbierany w II oknie transmisyjnym 1310 nm..

Specyfikacja

Rodzaj złącza optycznego: 2 szt. SC
Liczba włókien: 2 szt.
Zasięg transmisji: 25 km - Światłowód jednomodowy
Obsługiwane standardy: IEEE 802.3, IEEE 802.3u, 802.3z
Port LAN: 1 szt. (RJ-45. UTP/STP)
Szybkość transmisji: 10 / 100 Mb/s
Długość fali optycznej: 1310 nm
Wybrane cechy:
  • Auto detekcja MDI/MDI-X - automatycznie wykrywa tryb transmisji danych
  • Auto detekcja prędkości bitowej
  • Dwukierunkowa transmisja przez dwa włókna światłowodowe
  • Diody LED wskazujące poprawność działania urządzenia
  • Zasilanie: 5 V DC / 2 A (zasilacz w komplecie)
    Temperatura pracy: -10 °C ... 50 °C
    Dopuszczalna względna wilgotność otoczenia: 5 % ... 95 %
    Waga: 0.140 kg
    Wymiary: 120  x 72  x 27 mm
    Gwarancja: 2 lata

    Prezentacja

    Panel przedni

    Panel tylny

    Przykładowe wykorzystanie urządzenia

    1. OM2-SM
    2. Switch
    3. Komputer

    W zestawie

    Pliki

    15 innych produktów w tej samej kategorii: