Najczęściej kupowane

Patchcord-y jednomodowe

Information

Producenci

Promocje

Brak promowanych produktów w tym momencie.

Ostatnio przeglądane

PATCHCORD JEDNOMODOWY PC-FC/FC-1.0 1 m Zobacz większe

Tylko online

PATCHCORD JEDNOMODOWY PC-FC/FC-1.0 1 m

PC-FC/FC-1.0

Nowy produkt

Patchcordy wykorzystuje się do przesyłania sygnałów optycznych między urządzeniami aktywnymi, przełącznicami, itp.

Więcej szczegółów

2 Przedmioty

Ostatnie egzemplarze!

25,57 zł netto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Opis

Patchcordy wykorzystuje się do przesyłania sygnałów optycznych między urządzeniami aktywnymi, przełącznicami, itp.

Specyfikacja

Typ złącza: FC <-> FC
Typ włókna światłowodowego: 9  / 125 µm
Długość: 1 m
Wybrane cechy:
  • Wykonane zgodnie z wymaganiami: G.657 A,
  • Płaszcz stalowy zabezpiecza przed uszkodzeniem poprzez rozciąganie,
  • Powłoka LSZH (ang. Low Smoke Zero Halogen) - nieznaczna ilość toksycznych gazów wydzielanych podczas spalania,
  • Odporny na promienie UV
  • Gwarancja: 2 lata

    Prezentacja

    22 innych produktów w tej samej kategorii: